Volt még a fagysztószekrényben tavalyról egy kis szeder. Beleöntöttem az aprítógépbe, tettem hozzá (vegán) görögjoghurtot, egy kis reszelt citromhjat és étcsokoládét, és addig zúztam, amíg krémes fagyivá olvadt.
Pontosan 2 bögre szeder, 2 evőkanálnyi 72%-os étcsokicsepp és 4 evőkanálnyi joghurt volt benne.


Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése